تمرینات بدنسازی


توصیه های کریستیانو رونالدو برای داشتن بدنی آماده و روی فرم

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

کریستیانو رونالدو بی‌شک یکی از آماده ترین و خوش‌هیکل‌ترین ورزشکاران دنیا به حساب می‌‌آید.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او برای داشتن این بدن روی فرم و همین‌طور شکم عضلانی یا به قول ورزشکاران «شکم شش تکه»‌‌اش که از هر فرصتی برای به رخ کشیدنش استفاده می‌کند، حسابی تمرین می‌کند.
 
ستاره پرتغالی رئال‌مادرید در کل به سلامت جسم و روحش خیلی اهمیت می‌دهد و این‌طور که پیداست دوست دارد هوادارانش هم مثل خودش باشند. به همین خاطر به آنها توصیه‌هایی کرده تا با پیروی از آن، سلامتی و آمادگی جسمانی‌شان را تضمین کنند...
 
یاد بگیرید به ذهن‌تان هم درست مثل بدن‌تان تمرین بدهید. قدرت ذهنی به اندازه قدرت بدنی اهمیت دارد و به شما در راه رسیدن به اهداف‌تان کمک می‌کند.

منضبط باشید. حفظ انگیزه و وفادار بودن به برنامه‌های روزمره یک نکته کلیدی به حساب می‌‌آید. من به خودم اجازه میانه‌روی نمی‌دهم و همیشه خیلی جدی و سختگیرانه کار می‌کنم.
 
روی اهداف‌تان تمرکز داشته باشید. این به شما کمک می‌کند تا همیشه همه حواس‌تان روی کارتان باشد و در مسیر رسیدن به اهداف‌تان حرکت کنید.

تمرین کردن در کنار یک نفر دیگر هم کمی حس رقابت به کارتان اضافه می‌کند.
خوب خوابیدن خیلی مهم است و به شما کمک می‌کند بهترین بهره را از تمرینات‌‌تان ببرید. من خیلی زود به رختخواب می‌روم و زود هم از خواب بیدار می‌شوم، به خصوص قبل از بازی‌ها. خواب به عضلات بدن کمک می‌کند توان‌شان را دوباره بازیابند و این نکته بسیار مهمی است.
 
گرم کردن درست قبل از بازی‌ها مانع از بروز مصدومیت می‌شود. تمرین‌های کششی و انجام دو و دوچرخه ثابت خیلی مفید هستند.
تمرینات را با هم بیامیزید. توصیه من انجام ترکیبی از تمرینات ایروبیک (‌دویدن و نرمش کردن) است. کار کردن با وزنه هم از یک طرف تأثیرگذاشتن تمرینات روی تمام نقاط بدن را تضمین می‌کند و از طرف دیگر قدرت و مقاومت‌تان را بالا می‌برد. این نوع تمرینات به حفظ علاقه‌‌تان هم کمک می‌کند.
 
داشتن سرعت در تمرینات خیلی مهم است چون جریان خون را تسریع می‌کند و مقاومت‌‌تان را بالا می‌برد. ما برای گرم کردن، تمرینات دوی زیادی انجام می‌دهیم و شما هم اگر در باشگاه یا فضای آزاد هستید می‌توانید این را به تمرینات‌‌تان اضافه کنید.
 
تمرینات بدنسازی هم برای بالا بردن مقاومت بدن و باقی ماندن روی فرم خیلی اهمیت دارد. سعی کنید این تمرینات را در بازه‌های 30 دقیقه‌ای انجام دهید و به تدریج که قدرت بدن‌‌تان بالاتر می‌رود، تعداد این بازه‌ها را بیشتر کنید.
 
هر جا می‌توانید تمرین کنید. می‌توانید تمرینات شکمی‌‌تان را صبح‌ها بعد از بیدار شدن از خواب یا شب‌ها قبل از خوابیدن در اتاق خواب‌تان انجام دهید. اگر یک برنامه روزانه داشته باشید، کار برای‌تان راحت‌تر می‌شود و به انجام این تمرینات عادت می‌کنید.
 
تمرینات خوب باید با رژیم غذایی خوب همراه باشد. رژیم من شامل مقدار زیادی پروتئین و کربوهیدرات، میوه و سبزیجات است. از خوردن غذاهایی که شکر دارند هم خودداری می‌کنم.

مطمئن شوید آب مورد نیاز بدن‌‌تان تأمین می‌شود. نوشیدن آب خیلی مهم است. از خوردن الکل هم خودداری کنید.
 
روی نظم و قاعده غذا بخورید تا سطح انرژی‌‌تان همیشه بالا باقی بماند. برای داشتن راندمان کاری بالا باید بدن‌تان را تغذیه کنید. من بعضی وقت‌ها در طول روز 6 وعده غذا می‌خورم تا مطمئن شوم بدنم انرژی لازم برای انجام تمرینات در بالاترین سطح ممکن را دارد.
 
من همیشه موقع تمرین، موسیقی گوش می‌دهم. موسیقی خوب به آدم انگیزه می‌دهد و کمک می‌کند تمرین بهتری داشته باشی.
 
آرامش داشته باشید. انجام تمرینات بدنی خیلی مهم است اما داشتن زندگی‌ای آرام به شما کمک می‌کند بیشترین بهره را از جسم و روح‌تان ببرید. من وقت آزادم را به خانواده و دوستانم اختصاص می‌دهم. این کار به من آرامش می‌دهد و ذهنیتم را مثبت نگه می‌دارد.

خواندن 1630 دفعه

Immigration canada

VancoMedia

MaIroonia

Setareh Javaheri

reklam

 

 

 

آمار سایت در حال حاضر

ما 80 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

EB3