نکات خانه داری

یکشنبه, 24 اسفند 1393 ساعت 21:36

راه های دور کردن انرژی منفی از خانه با کمک فنگ شویی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با توجه به فصل خانه تکانی و شور وهیجانی که این روزها همه ما مشغول آن هستیم بهترین کار این است که از روش های دور کردن انرژی منفی از خانه هم استفاده کنیم.
در این روش قصد داریم در مورد برخی از قوانین فنگشویی صحبت کنیم و اینکه میتوان با کمک آن ها انرژی منفی را از محیط زندگی خود دور نماییم.


1- اولین قدم این است که تعیین کنیم اگر انرژی منفی در خانه وجود دارد، این انرژی در کدام قسمتهای خانه موجود است. در حقیقت در ابتدا باید فضایی که دارای انرژی منفی هست را مشخص و تعیین نماییم.
قدم بعدی تعیین نوع انرژی منفی موجود در خانه است. انواع متعددی انرژی منفی وجود دارد که توسط دلایل متفاوتی به وجود میآیند. در این بخش مهمترین انواع انرژی منفی و دلایل به وجود آمدن آنها را برایتان مطرح میکنیم.


2- انرژیهای بلوکه شده
انرژیهای راکد که به نوعی یک انرژی منفی محسوب میشوند یکی از رایجترین منابع ایجاد انرژی منفی در خانهها هستند. یکی از عواملی که سبب ماندن انرژی در خانه میشود ریخت و پاش شلوغی است. این امر موجب می شود انرژی از حرکت عادی خود بازداشته شود و نتواند آزادانه در خانه جریان یابد. به محض جمع و جور کردن و مرتب شدن خانه بار دیگر انرژی در خانه به جریان در میآید.


3- دلایل مهم دیگر راکد شدن انرژی:
_ گرد و خاک
_ ظروف کثیف داخل سینک
_ لباسهای کثیف روی زمین
_ تار عنکبوت
_ موی ریخته شده
_ ذرات و غبارهای وارد شده از بیرون


4- گذرگاه های مسدود
یکی از بزرگترین عوامل و دلایل سازنده و به وجود آورنده انرژی منفی مسدود کردن گذرگاههای عبوری در خانه به وسیله مبلمان و اثاثیه است. آیا هنگام ورود به خانه و برای رفتن به قسمتهای مختلف خانه مجبور هستید کاناپه یا مبلی را دور بزنید؟! اگر جواب مثبت است پس گذرگاههای عبوری در خانه شما مسدود است. به عبارت دیگر مسیر یک در به در دیگر در خانه نباید به وسیله وجود کاناپه یا مبل یا وسایل دیگر مسدود و مختل شود زیرا در این صورت در جریان طبیعی انرژی در خانه اختلال پیش خواهد آمد.
هرگز تختخواب را مقابل پنجره اتاق خواب قرار ندهید زیرا انرژی ورودی از پنجره هنگام ورود به اتاق و خروج از آن دچار اختلال میگردد و سبب میشود خواب فردی که روی تخت خوابیده دچار پریشانی شود.


5- امواج سمی
لبههای تیز و ستونهایی با گوشههای تیز یکی از عوامل تولید امواج سمی هستند. اگر تختخواب فردی مستقیما مقابل چنین قسمتهایی قرار گرفته است فرد هنگام خواب احساس ناراحتی و عذاب میکند و حتی ممکن است سلامت فرد به خطر بیفتد.


6- مهمترین روشها برای از بین بردن و دور کردن انواع انرژیهای منفی از خانه:
_ صاف کردن و مرتب کردن تختخواب در هر صبح
_ تعمیر قفلها
_ حذف گلها و گیاهان شکسته پژمرده با برگهای تیز
_ بسته نگه داشتن درب سرویس بهداشتی در تمام طول شبانه روز و نصب آینه تمام قد در پشت در از داخل
_ سازماندهی خانه و کمدها و کشوها و جلوگیری از ریخت و پاش فضاها
_ اطمینان از سالم بودن تمام وسایل برقی و لوازم دکوراسیون داخلی


7- خانه تکانی با فنگ شویی
همین که شروع به خانه تکانی کردید، متوجه می شوید که بسیار آسان تر از آن بود که فکرش را می کردید. به علاوه، این خانه تکانی یک تجدید انرژی برای شما ایجاد می کند که به کمک آن می توانید طرح ها و برنامه های جدید را شروع کنید.
به کارتان تداوم بخشید و خانه را به معنای واقعی کلمه پالایش کنید. هر آنچه مانع جریان آزاد انرژی می شود از خانه خود جدا کنید تا احساس رضایت و آرامش کنید.


8- هرچیز معیوب و بی استفاده را جدا کنید، مگر اینکه کاملا مطمئن باشید که واقعا به درد می خورد. این اصل شامل لباس های اضافی نیز می شود.
عمل دور ریختن اشیای زاید نه فداکاری و نه بی قیدی است بلکه فقط یک تغییر موضع لازم حتی اساسی است که ما را به طرف آینده ای پررونق و شکوفا سوق می دهد.


9- هر چیزی که جلوی دست و پا را می گیرد و جا را بیهوده اشغال می کند از سر راه بردارید، پشت درها چیزی نگذارید درها باید بتوانند آزادانه و به طور کامل باز شوند. راهروهای ورودی را خلوت کنید، زیر تختخواب ها چیزی نگذارید و به طور کلی هیچ جا را به حال خود رها نکنید.


10- یک بار که همه چیزهای زیادی بیرون ریخته شد، شما آن مکان را بسیار روشن تر می یابید. پس احتیاجی به گفتن ندارد: باید به روشنایی هم نظم بخشید.
جریان های منفی دوست دارند در مکان های تاریک لانه کنند. بنابراین اتاق های شما باید حتما روشن، نورانی و دلباز باشند تا همه بتوانند احساس خوبی داشته باشند.


11- از افزودن روشنایی در جاهایی که لازم است واهمه نداشته باشید. بدن، چشم ها و ذهن شما به نور نیاز دارند. هنگامی که به اندازه کافی از نور آفتاب بهره مند شوید به خوبی درمی یابید که نور آفتاب چگونه شما را سرحال می کند.
البته فراموش نکنید که نور زیادی نیز مناسب نیست و برای ایجاد روشنایی همیشه تعادل و صرفه جویی را رعایت کنید.


12- فرض کنید که یک درمانگر بخواهد به شفای بیمار بپردازد.
کار کردن درمانگران در اتاقی که از انرژیهای منفی پاکسازی شده باشد، بسیار اهمیت دارد.
بهتر است در صورت امکان اتاقی انتخاب شود که در معرض نور آفتاب بوده و به فضای باز و هوای تازه دسترسی داشته باشد.
پس آفتاب یکی از عوامل دفع انرژیهای منفی است.


13- میتوان با دود کردن مریم گلی و سرو آزاد یا هر گیاه خوشبو و ضدعفونیکننده دیگر، اتاق را پاکیزه نگاه داشت.
پیش از برخاستن دود باید یکی از درهای خانه را باز گذاشت تا دود، انرژی مرده و منفی را جذب کرده، آن را از در اتاق خارج کند.


14- قرار دادن تکههای جواهر مناسب در اتاق نیز انرژی منفی را جذب میکند.


15- چند توصیه ساده برای اینکه محیطاطراف خود را سرشار از انرژی مثبت کنید:
_ هرگز به طور مداوم در اتاق بدون تهویه یا زیرنور چراغهای فلورسنت (مهتابی) کار نکنید.
این نور فرکانسی تولید میکند که با ارتعاشات هاله تداخل کرده، موجب بروز فرکانس ضربهای در حوزه انرژی میشود.
دامنه فرکانسی این نورها برای تندرستی زیانآور هستند.
_ وجود گیاهان، مولد انرژی و شفابخش هستند.
میتوانید در اتاق خود از حضور زنده گیاهان بهره مند شوید و زندگی را در کنار گیاهان تجربه کنید.
_ استفاده از رنگهای شاداب و انرژیبخش نیز میتواند بسیار موثر باشد.
_ پخش موسیقی موزون برای از بین بردن انرژیهای منفی در فضا و دفع امواج منفی مفید است.
_ کاری کنید که نور و هوای زنده و تازه به زندگیتان جاری شود.

خواندن 1423 دفعه

Immigration canada

VancoMedia

MaIroonia

Setareh Javaheri

reklam

 

 

 

آمار سایت در حال حاضر

ما 107 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

EB3