پوست

شنبه, 29 فروردين 1394 ساعت 18:32

با پوست کک و مک دار چگونه آرایش کنیم؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

محو کردن کک و مک با زیرسازی آرایشی

با آرایش نیز می توان تا حد زیادی، کک و مک ها پوشش داد.برای اینکار، به کانسیلری که دو دوجه روشن تر از رنگ پوستتان باشد، نیاز خوهید داشت .کانسیلر با پایه زرد، بهتر از پایه صورتی آن می باشد، چرا که کک و مک ها بهتر پوشش داده و از دید پنهان می سازد.

  با نوک انگشت یا برسی مخصوص، روی کک و مک ها را به آرامی با این کانسیلر پوشش دهید.سعی کنید به جای مالیدن کانسیلر، آنرا به ملایمت روی کک و مک ها پخش نمایید.در این مرحله از فوندیشنی مناسب پوست خود استفاده کرده و به خوبی آن را با کانسیلر ادغام کنید، طوریکه پوست حالت صاف و یکنواختی پیدا کند.درنهایت با کمی پودر نرم و سبک، روی آن را کاملا پوشش دهید.

برای داشتن پوششی صاف و یکنواخت و بی عیب و نقص، از پودرنیمه شفاف یا مات و با پایه زرد، برای این منظوربهره ببرید.

این راهکارها، تا حد زیادی کک و مک ها را محو خواهند کرد.

1. مخلوط آب میوه و سبزیجات

مخلوط آب جعفری طبیعی و آب کشمش قرمز بی دانه به میزان مساوی، آب پرتقال و آب لیمو، زیر لایه ای از کرم پوست دلخواهتان می تواند به محو شدن کک و مک ها کمک کند. دوست من شخصا تاثیر این تکنیک را در زمانی کمتر از دو هفته دید.

2. کرم های سفید کننده

اگر هیچ راهی برای شما کارساز نبوده، می توانید کرم های سفید کننده را هم امتحان کنید. افراد بسیاری که از چروک پوستشان خسته شده اند این کرم ها را انتخاب می کنند. عوامل سفید کننده رنگ آنرا در پوست اطراف محو می کنند. البته در مواردی دیده ام که پوست اطراف کک و مک را تیره کرده‌اند که باعث جلب توجه بیشتر آن نقطه از پوست شده بود. بنابراین کرم را روی پوستتان استفاده و بررسی کنید. این روش را آخرین گزینه در نظر بگیرید.

3. آفتاب کمتر

اصلا خوب نیست که زیاد در معرض آفتاب قرار بگیرید، چرا که بیش از فایده‌ای که دارد، ضرر بیشتری به پوستتان می‌رساند. درست است که پوستتان را برنزه می‌کند ولی می‌دانید در همین حین چه بر سر پوستتان می‌آورد؟ سلول‌های معینی را به سلول‌های سرطانی پوست تبدیل می‌کند! این اعمال منجر به کک و مک و لکه های پوستی نیز می‌شود. به همین دلیل من به شدت توصیه می‌کنم که از قرار گرفتن بیش از اندازه در آفتاب خودداری کنید.

4. درمان به شیوه ی نور پالسی شدید (IPL)

پزشکان درمانی تحت عنوان IPL را روی بیماران جدیدشان انجام می‌دهند. به طور میانگین شش تا چهار جلسه‌ی درمانی در فاصله های زمانی سه هفته‌ای را توصیه می‌کنند. هر جلسه حدودا بیست دقیقه زمان می‌گیرد. درمان IPL به تدریج کک و مک های شما را ناپدید می‌کند.

5. برطرف کردن لیزری

این روش دیگری ست که بسیاری ممکن است به آن رو بیاورند. پیش از درمان لیزری نزد پزشکی با برد تخصصی پوست بروید تا مطمئن شوید کک و مک هایتان سرطانی نباشند. پس از آنکه مشخص شد آن ها تنها کک و مک هستند می‌توانید برای برطرف کردنشان به جراح لیزر مراجعه کنید.

6. رتینوئید ها

رتینوئیدهای تجویز شده نیز، می‌توانند برای رفع این کک و مک های مزاحم استفاده شوند.

7. آبلیمو

زدن آبلیمو روی کک و مک‌ها می تواند به سادگی تاثیر گذار باشد. لازم نیست که پوستتان را با تکه‌ای لیمو مالش دهید، تنها کافی ست پوستتان را با مقدار کمی از آن تر کنید.

8. ویتامین سی

ویتامین سی راه بسیار خوبی برای درمان کک و مک هاست. ویتامین سی حساسیت پوستتان را به آفتاب کاهش می‌دهد. خوردن و آشامیدن غذاها و نوشیدنی‌های حاوی ویتامین سی قطعا توصیه می شود.

9.جراحی سرمایشی

جراحی سرمایشی روش محبوبی ست که در آن کک و مک‌ها را به کمک نیتروژن مایع منجمد می‌کنند!

10. کک و مک هایتان را نگه دارید!

بگذارید سر جایشان بمانند! بله؛ منظورم این است که ولشان کنید و از پوستتان راضی باشید. خانم‌ها! کک و مک‌های شما به نظر بسیاری از آقایان خیلی هم جذابند. من شخصا چند کک و مک روی صورتم دارم که مردها عاشقش هستند. به نظر خودم هم کاملا قشنگند.

پس اگر قادر به خلاص شدن از دست کک و مک هایتان با این راه حل هایی که گفتم نشدید، از آن ها بیزار نشوید، چون به آن بدی هم که فکر می کنید نیستند.

تا جایی که امکان دارد، از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید اجتناب کرده و از یک کرم موضعی حاوی رتینوئید یا هیدروکینون، برای روشن تر شدن کک و مک ها استفاده نمایید.

در ضمن ، همواره مراقب پوست خود باشید و ضد آفتاب را هرگز فراموش نکنید.

شما حتی با کک و مک هم ، فوق العاده اید!

 
    
  

خواندن 2475 دفعه

Immigration canada

VancoMedia

MaIroonia

Setareh Javaheri

reklam

 

 

 

آمار سایت در حال حاضر

ما 114 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

EB3