آرایش و زیبایی

سه شنبه, 24 شهریور 1394 ساعت 23:16

ترفندهای رژگونه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ترفندهای رژگونه به شما کمک می کند تا با در نظر گرفتن فرم چهره، به زیبایی هر چه بیشتر آن کمک کنید.

 

چهره پر

قوس کشیده ابروها، کمی چهره را کم رنگ می کند.مدادی را به صورت عمودی کنار بینی نگه دارید.ابروی شما باید از جایی که سمت بالای مداد با خط ابرویتان تماس پیدا می کند، شروع شود.

حالا ته مداد را در جهت گوشه بیرونی چشمتان بگیرید.قوس ابرو باید در جایی که ته مداد به آن اشاره می کند، تمام شود.ابرویتان را به دقت و هر بار فقط یک تار مو را بردارید،.حالا در آیینه نگاه کنید تا ابروهایتان خیلی باریک یا گرد نشوند.

 

چهره کشیده

اگر فرم چهره شما کشیده است، روی گردی گونه هایتان رژگونه بزنید نه روی شقیقه ها.در غیر این صورت، چهره شما کشیده تر  نشان داده خواهد شد.

 

چهره چهار گوش

برای این فرم چهره، به گردی گونه هایتان رژ گونه بزنید و با برس آن را به سمت شقیقه ها بکشید.

 

چهره پهن

تنها روی گردی گونه هایتان رژگونه بزنید اما خیلی به بینی نزدیک نشوید و آن را به سمت گوش ها پخش نکنید.در غیر این فرم صورت، پهن تر نشان داده می شود.

 

استخوان بزرگ گونه

از رژگونه های پودری استفاده کنید.یک بار ان را روی گردی گونه ها به سمت بالا و به سمت گوش ها بزنید.سپس با حرکات بالا و پایین برس، چند بار روی آن برس بزنید.

 

پیشانی برجسته

برای اینکه پیشانی برجسته را کمی تخت تر نشان دهید، یک رژگونه یا پودر برنزه مات را انتخاب کنید که رنگ آن از کرم پودر تان تیره تر باشد،حالا آن را زیر خط موها از بالای گوش ها تا پیشانی بزنید و به سمت داخل موها کاملا پخش کنید.

 

منبع: مه شو

خواندن 1025 دفعه

Immigration canada

VancoMedia

MaIroonia

Setareh Javaheri

reklam

 

 

 

آمار سایت در حال حاضر

ما 39 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

EB3