اخبارجهان


دستگیری یک مظنون حادثه حمله به مرکز استکهلم!

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پلیس سوئد تصویر مردی را که گمان می‌رود عامل حمله روز جمعه به مرکز شهر استکهلم پایتخت این کشور باشد، را منتشر کرد. هنوز جزئیات بیشتری درباره فرد دستگیر شده منتشر نشده است.

 

پلیس سوئد با انتشار تصویری از فرد دستگیر شده، او را به حمله به مرکز شهر اسلوکهلم متهم کرده است. این فرد در منطقه مارشتا در شمال استکهلم دستگیر شد.

 

روز جمعه 7 آوریل 2017 فردی با یک کامیون به جمیعت حاضر در خیابان " دروتنینگ گاتان" حمله کرده و تعدادی از رهگذران را زیر گرفت. در اثر این حادثه چهار نفر کشته و 12 نفر زخمی شدند.

 

نخست وزیر سوئد از احتمال "تروریستی" بودن این حمله خبر داده و کارل گوستاف شانزدهم، پادشاه سوئد ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان، گفته که وقایع استکهلم را دنبال می‌کند.

 

رسانه‌های سوئد گزارش کرده‌اند، کامیونی که در این حمله مورد استفاده قرار گرفته، متعلق به یک شرکت آبجوسازی بوده و عامل یا عاملان این هجوم، کامیون را از راننده‌اش به سرقت برده‌اند.

 

علیرغم اینکه سازمان اطلاعات سوئد "سیپو" تایید کرده که انگیزه‌های حمله به خیابان دروتنینگ گاتان تا کنون مشخص نشده است، استفان لوون، نخست وزیر این کشور گفته که شواهد حاکی از تروریستی بودن این اقدام است.

 

stockholm attack 2017 2

 

stockholm attack 2017 3

 

stockholm attack 2017 4

 

stockholm attack 2017 5

 

stockholm attack 2017 6

 

stockholm attack 2017 7

 

stockholm attack 2017 8

 

 

منبع: العربیه

خواندن 787 دفعه

Immigration canada

VancoMedia

MaIroonia

Setareh Javaheri

reklam

 

 

 

آمار سایت در حال حاضر

ما 41 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

EB3