اخبارجهان


سه زندانی فراری معروف آلکاتراز که پیش از این تصور میشد مرده اند، هنوز زنده هستند!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ما ایرونیا: حتما اکثر شما فیلم فرار از زندان آلکاتراز را به یاد دارید.
داستانی جذاب و دیدنی با بازی هنرمند توانا «کلینت ایست وود» که هالیوود بعد از فرار معروف سه سارق زندانی از این زندان مخوف اقدام به ساختن این فیلم کرد.
در واقع این داستان فقط یک داستان نبود. اتفاقی بود که حدودا بیش از ۵۰ سال پیش در این زندان بوقوع پیوسته بود.
در سال ۱۹۵۰ بود که دو برادر زندانی با نام فامیل آنجلیس به همراه هم سلولی خود بعد از ماهها تلاش شبانه و با کمک گرفتن از قاشق و کارد و چنگال غذاخوری خود در داخل دیوار سلول خود سوراخ بزرگی حفر کردند که به بیرون و دریا راه داشت. آنها وقتی که شبها مشغول به حفر کانال خود می شدند، عروسکهایی را که موی سر خود را به آنها چسبانده بودند را برای گمراه کردن مامورین، بجای خود در تختخواب خود می گذاشتند. این سه سارق در یک شب تابستانی در سال ۱۹۶۲ از زندان مخوف در جزیره آلکاتراز فرار کردند و با قایقهایی که با تشکهای ابری و لباسهای خود درست کرده بودند خود را از راه دریا به سواحل سانفرانسیسکو رساندند.

alcatraz escape 3

 

alcatraz escape 4

 

alcatraz escape 5

 

alcatraz escape 2


پلیس اف بی آی در آن زمان بعد از جستجوهای فراوان به این نتیجه رسیدند که این سه سارق فراری حتما در حین فرار در درون دریا غرق شده اند اما اخیرا با توجه به مدارک و عکسهای بدست آمده معلوم شده که این سه نفر همچنان زنده هستند و طی ۵۰ سال اخیر به زندگی معمولی خود ادامه داده اند و اکنون در جای نامعلومی سنین ۸۰ سالگی خود را می گذرانند.
دیوید و کن، برادرزاده های برادران آنجلیس با نشان دادن عکسها و کارت پستالهایی که در روزهای کرسیمس از طرف این دو برادر میرسیده را به عنوان مدرک ارائه داده اند. این عکسها این دو برادر سارق را در سال ۱۹۷۰ نشان میدهد.
تحقیق در این باره همچنان ادامه دارد.

خواندن 1223 دفعه

Immigration canada

VancoMedia

MaIroonia

Setareh Javaheri

reklam

 

 

 

آمار سایت در حال حاضر

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

EB3